Belçika Pro Lig · Pazar, 08.11.2026 · 19:15
Sint-Truiden – Zulte Waregem tahmini ve oranları
Takım sayfaları: Sint-Truiden · Zulte Waregem
Oranların saati: Pa 08.11. · 16:30 · Oran maç başlayana kadar değişebilir · 18+ · bahis tavsiyesi değildir
Ev sahibi Sint-Truiden, konuk Zulte Waregem: maç Pazar (8 Kasım, 19:15).
Maç öncesi durum: Sint-Truiden 5 maçtır kazanamıyor – Zulte Waregem 5 maçtır kazanamıyor
10 maç sonunda Sint-Truiden 8 puanla 16. sırada. Zulte Waregem ise 11 puan topladı ve 12. sırada. Averaj: Sint-Truiden 18-21, Zulte Waregem 12-16. Sint-Truiden şu anda düşme hattında. Zulte Waregem ile düşme hattı arasında yalnızca 0 puan var.
Form durumu Sint-Truiden: İç saha bilançosu sorunlu
Son iç saha galibiyeti: RAAL La Louvière (4-0). Bunlara yenilgiler eklendi: OH Leuven (1-2) ve Westerlo (0-2). Sint-Truiden için son 5 iç saha maçının bilançosu: 1 galibiyet, maç başına ortalama 1,2 atılan ve 1,6 yenilen gol.
Form durumu Zulte Waregem: Deplasmanda istikrarsız
Son deplasman sonuçları – Zulte Waregem: RAAL La Louvière deplasmanında 0-3, Anderlecht deplasmanında 0-3 ve Kortrijk deplasmanında 2-0. Son 5 deplasman maçının bilançosu: 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet, gol averajı 4-8. Zulte Waregem bu 5 maçın yalnızca 2 tanesinde gol attı.
Sint-Truiden iç sahada, son 5 maç (eski → yeni)
Zulte Waregem deplasmanda, son 5 maç (eski → yeni)
Aradaki maçlar: Bu eşleşmede gol bol
Son 2 karşılaşmanın bilançosu: Sint-Truiden 2 galibiyet, Zulte Waregem galibiyet yok galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama 3,5 gol atıldı. Son karşılaşma 3-2 bitti (Sint-Truiden – Zulte Waregem, 15.02.2026).
- 15.02.2026 Sint-Truiden – Zulte Waregem 3-2
- 23.08.2025 Zulte Waregem – Sint-Truiden 0-2
Sakat ve cezalılar
Sint-Truiden tarafında bilinen bir eksik yok.
Zulte Waregem eksikleri: Salim Diakité (darbe), Dirk Asare (sakatlık), Wilguens Paugain (sakatlık).
Maç günü ortaya çıkan son dakika eksikleri burada henüz yer almayabilir.
Kim gol atar?
Gol krallığı, oranlar ve forvetlerin formu – Belçika Pro Lig: Belçika Pro Lig golcü tahminleri.
Belçika Pro Lig puan durumu
| Sıra | Takım | O | Gol | P |
|---|---|---|---|---|
| 10 | OH Leuven | 11 | 12-17 | 12 |
| 11 | Mechelen | 11 | 13-20 | 12 |
| 12 | Zulte Waregem | 10 | 12-16 | 11 |
| 13 | Antwerpen | 11 | 18-24 | 11 |
| 14 | Beveren | 11 | 13-23 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge | 11 | 14-22 | 9 |
| 16 | Sint-Truiden | 10 | 18-21 | 8 |
| 17 | RAAL La Louvière | 11 | 13-24 | 7 |
| 18 | Kortrijk | 10 | 4-22 | 4 |
Oranlar: Sint-Truiden – Zulte Waregem
Sint-Truiden maça favori olarak çıkıyor: ev sahibi galibiyeti 1,70, beraberlik 4,20, Zulte Waregem galibiyeti 4,10. 2,5 Üst için oran 1,50.
Oranların saati: Pa 08.11. · 16:30
| Bahis | Oran | orana göre | bizim görüşümüz |
|---|---|---|---|
| Sint-Truiden kazanır | 1,70 | %55 | %51 |
| Beraberlik | 4,20 | %22 | %23 |
| Zulte Waregem kazanır | 4,10 | %23 | %26 |
| Çifte şans 1X | 1,16 | %77 | %74 |
| Çifte şans X2 | 2,05 | %45 | %49 |
| 1,5 Üst | 1,13 | %82 | %80 |
| 2,5 Üst | 1,50 | %62 | %58 |
| 2,5 Alt | 2,50 | %38 | %42 |
| 3,5 Üst | 2,20 | %42 | %37 |
| 3,5 Alt | 1,60 | %58 | %63 |
„orana göre“: oranın içerdiği olasılık (bahis şirketi marjı hariç). „bizim görüşümüz“: oran ve istatistik modelimiz birlikte.
Maç tahmini: Sint-Truiden – Zulte Waregem
Özetle: Tahminimiz: 3,5 Alt, oran 1,55. Skor beklentimiz 1-1. Biz olasılığı yaklaşık %64 görüyoruz, oran ise yalnızca %60 öngörüyor. Bahsin değeri tam da burada.
Lehine
- Oran, rakamlarımızla örtüşüyor.
Aleyhine
- Sint-Truiden iç sahada: 5 maçın 3 tanesinde 3 veya daha fazla gol atıldı.
- Zulte Waregem deplasmanda: 5 maçın 3 tanesinde 3 veya daha fazla gol atıldı.
Tahmin: 3,5 Alt · Oran 1,55 · Skor 1-1 · Risk orta
Sık sorulan sorular: Sint-Truiden – Zulte Waregem
Sint-Truiden – Zulte Waregem maçı ne zaman?
Maç 08.11.2026 Pazar, saat 19:15 başlıyor (Belçika Pro Lig).
Sint-Truiden – Zulte Waregem maçında favori kim?
Sint-Truiden favori: ev sahibi galibiyeti 1,70, Zulte Waregem galibiyeti 4,10.
Sint-Truiden – Zulte Waregem maçı için tahmin ne?
Tahminimiz: 3,5 Alt, oran 1,55. Skor beklentimiz 1-1. Risk: orta.
Sint-Truiden ile Zulte Waregem arasındaki son maçlar nasıl geçti?
Son 2 karşılaşmanın bilançosu: Sint-Truiden 2 galibiyet, Zulte Waregem galibiyet yok galibiyet, 0 beraberlik. Maç başına ortalama 3,5 gol atıldı. Son karşılaşma 3-2 bitti (Sint-Truiden – Zulte Waregem, 15.02.2026).
8 Kasım 2026 tarihli tüm tahminler · Günün tahminleri · Tüm Belçika Pro Lig tahminleri · Günün oranları · Instagram