İsviçre Süper Ligi · Pazar, 08.11.2026 · 14:00
St. Gallen – Lugano tahmini ve oranları
Takım sayfaları: St. Gallen · Lugano
Maç sonucu 5-0 · „Çifte şans X2“ tahmini tutmadı
Oranların saati: Pa 08.11. · 07:19 · Oran maç başlayana kadar değişebilir · 18+ · bahis tavsiyesi değildir
St. Gallen – Lugano maçı Pazar (8 Kasım, 14:00) oynanacak.
Maç öncesi durum: St. Gallen sezonu tamamlıyor – Lugano üst üste 5 maç kazandı
Lugano 34 puanla 1. sırada ve böylece ev sahibinin önünde (19 puan, 5. sıra). Averaj: St. Gallen 19-22, Lugano 36-10. Puan tablosunda St. Gallen için artık bir şey değişmeyecek. Puan tablosunda Lugano için artık bir şey değişmeyecek.
Form durumu St. Gallen: İç sahada istikrarsız
Son iç saha galibiyetleri: Servette (2-1) ve Lausanne-Sport (1-0). Bir de yenilgi var: Sion (0-3). St. Gallen için son 5 iç saha maçının bilançosu: 2 galibiyet, maç başına ortalama 1,6 atılan ve 2,0 yenilen gol.
Form durumu Lugano: Deplasmanda da güçlü
Son deplasman sonuçları – Lugano: Thun deplasmanında 3-2, Lausanne-Sport deplasmanında 4-0 ve Basel deplasmanında 3-1. Son 5 deplasman maçının bilançosu: 5 galibiyet, beraberlik yok, mağlubiyet yok, gol averajı 16-5. Lugano bu maçların hepsinde gol attı.
St. Gallen iç sahada, son 5 maç (eski → yeni)
Lugano deplasmanda, son 5 maç (eski → yeni)
Aradaki maçlar: Dengeli bilanço
Son 5 karşılaşmanın bilançosu: St. Gallen 3 galibiyet, Lugano 1 galibiyet galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına ortalama 3,0 gol atıldı. Son karşılaşma 4-1 bitti (Lugano – St. Gallen, 16.09.2026).
- 16.09.2026 Lugano – St. Gallen 4-1
- 10.05.2026 Lugano – St. Gallen 1-2
- 17.03.2026 St. Gallen – Lugano 1-1
- 26.11.2025 Lugano – St. Gallen 1-3
- 13.09.2025 St. Gallen – Lugano 1-0
Sakat ve cezalılar
St. Gallen eksikleri: Christian Witzig (sakatlık), Diego Besio (sakatlık), Behar Neziri (sakatlık), Lukas Daschner (cezalı), Enoch Owusu (sakatlık).
Lugano eksikleri: Martim Marques (cezalı), Renato Steffen (sakatlık).
Maç günü ortaya çıkan son dakika eksikleri burada henüz yer almayabilir.
Kim gol atar?
Gol krallığı, oranlar ve forvetlerin formu – İsviçre Süper Ligi: İsviçre Süper Ligi golcü tahminleri.
İsviçre Süper Ligi puan durumu
| Sıra | Takım | O | Gol | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugano | 12 | 36-10 | 34 |
| 2 | Young Boys | 13 | 41-25 | 28 |
| 3 | Sion | 13 | 29-18 | 26 |
| 4 | Zürich | 12 | 25-26 | 20 |
| 5 | St. Gallen | 12 | 19-22 | 19 |
| 6 | Servette | 12 | 17-16 | 16 |
| 7 | Basel | 12 | 18-22 | 14 |
Oranlar: St. Gallen – Lugano
Bahis şirketleri dengeli bir maç bekliyor. Ev sahibi galibiyeti 2,50, beraberlik 3,60, Lugano galibiyeti 2,55. 2,5 Üst için oran 1,50.
Oranların saati: Pa 08.11. · 07:19
| Bahis | Oran | orana göre | bizim görüşümüz |
|---|---|---|---|
| St. Gallen kazanır | 2,50 | %37 | %32 |
| Beraberlik | 3,60 | %26 | %23 |
| Lugano kazanır | 2,55 | %37 | %45 |
| Çifte şans 1X | 1,52 | %63 | %55 |
| Çifte şans X2 | 1,42 | %63 | %68 |
| 1,5 Üst | 1,13 | %82 | %85 |
| 2,5 Üst | 1,50 | %62 | %67 |
| 2,5 Alt | 2,50 | %38 | %33 |
| 3,5 Üst | 2,20 | %42 | %47 |
| 3,5 Alt | 1,60 | %58 | %53 |
„orana göre“: oranın içerdiği olasılık (bahis şirketi marjı hariç). „bizim görüşümüz“: oran ve istatistik modelimiz birlikte.
Maç tahmini: St. Gallen – Lugano
Özetle: Tahminimiz: Çifte şans X2, oran 1,47. Skor beklentimiz 1-2. Biz olasılığı yaklaşık %67 görüyoruz, oran ise yalnızca %60 öngörüyor. Bahsin değeri tam da burada.
Lehine
- Lugano son 5 deplasman maçının 5 tanesini kazandı.
- St. Gallen son 5 iç saha maçının 2 tanesini kaybetti.
- Puan tablosunda konuk takım lehine 4 sıra fark var.
Aleyhine
- Aradaki maçlar St. Gallen lehine (galibiyetler 3-1).
- Lugano kadrosunda 2 oyuncu yok.
Tahmin: Çifte şans X2 · Oran 1,47 · Skor 1-2 · Risk orta
Sık sorulan sorular: St. Gallen – Lugano
St. Gallen – Lugano maçı ne zaman?
Maç 08.11.2026 Pazar, saat 14:00 başlıyor (İsviçre Süper Ligi).
St. Gallen – Lugano maçında favori kim?
St. Gallen favori: ev sahibi galibiyeti 2,50, Lugano galibiyeti 2,55.
St. Gallen – Lugano maçı için tahmin ne?
Tahminimiz: Çifte şans X2, oran 1,47. Skor beklentimiz 1-2. Risk: orta.
St. Gallen ile Lugano arasındaki son maçlar nasıl geçti?
Son 5 karşılaşmanın bilançosu: St. Gallen 3 galibiyet, Lugano 1 galibiyet galibiyet, 1 beraberlik. Maç başına ortalama 3,0 gol atıldı. Son karşılaşma 4-1 bitti (Lugano – St. Gallen, 16.09.2026).
8 Kasım 2026 tarihli tüm tahminler · Günün tahminleri · Tüm İsviçre Süper Ligi tahminleri · Günün oranları · Instagram