Oostenrijkse Bundesliga doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Oostenrijkse Bundesliga in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Hoffmann M. (TSV Hartberg) met 8 doelpunten.
Komende wedstrijden
Voor de komende wedstrijden in de Oostenrijkse Bundesliga zijn nog geen odds voor doelpuntenmakers beschikbaar. Ze verschijnen meestal een tot twee dagen voor de speelronde. Naar de Oostenrijkse Bundesliga voorspellingen en odds.
Topscorerslijst Oostenrijkse Bundesliga 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hoffmann M. TSV Hartberg | 8 | 1 | 11 | 899 | 0,80 |
| 2 | Tabakovic H. Red Bull Salzburg | 7 | – | 10 | 693 | 0,91 |
| 2 | Lang C. LASK | 7 | 1 | 11 | 665 | 0,95 |
| 2 | Diakite O. Sturm Graz | 7 | 2 | 6 | 318 | 1,98 |
| 5 | Weixelbraun D. Austria Lustenau | 6 | – | 11 | 913 | 0,59 |
| 5 | Adeniran S. LASK | 6 | 1 | 8 | 462 | 1,17 |
| 7 | Kara E. Rapid Wien | 5 | – | 11 | 730 | 0,62 |
| 7 | Dahl P. Rapid Wien | 5 | – | 11 | 750 | 0,60 |
| 7 | Demir Y. Rapid Wien | 5 | 3 | 11 | 932 | 0,48 |
| 10 | Konate K. Red Bull Salzburg | 4 | – | 9 | 412 | 0,87 |
| 10 | Adamsen T. Rapid Wien | 4 | – | 11 | 807 | 0,45 |
| 10 | Kiese I. SV Ried | 4 | 1 | 5 | 156 | – |
| 10 | Pomer P. SV Ried | 4 | 1 | 7 | 494 | 0,73 |
| 10 | Baden Frederiksen N. WSG Tirol | 4 | 1 | 11 | 672 | 0,54 |
| 10 | Hofleitner A. geschorst Grazer AK | 4 | 1 | 11 | 895 | 0,40 |
| 10 | Vrioni G. Wolfsberger AC | 4 | 2 | 9 | 595 | 0,61 |
| 10 | Schwab S. SV Ried | 4 | 2 | 11 | 828 | 0,43 |
| 18 | Vertessen Y. Red Bull Salzburg | 3 | – | 11 | 524 | 0,52 |
| 18 | Verinac A. Austria Lustenau | 3 | – | 11 | 679 | 0,40 |
| 18 | Massombo Y. SCR Altach | 3 | – | 9 | 734 | 0,37 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 66 van 69 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Oostenrijkse Bundesliga bovenaan:
- Adeniran S. LASK · 1,17 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 462 min.)
- Lang C. LASK · 0,95 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 665 min.)
- Tabakovic H. Red Bull Salzburg · 0,91 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 693 min.)
- Hoffmann M. TSV Hartberg · 0,80 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 899 min.)
- Pomer P. SV Ried · 0,73 doelpunten per 90 min. (4 doelpunten in 494 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Oostenrijkse Bundesliga
Wie voert de topscorerslijst van de Oostenrijkse Bundesliga aan?
Hoffmann M. (TSV Hartberg) met 8 doelpunten in 11 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Oostenrijkse Bundesliga de meeste strafschopgoals?
Demir Y. met 3 benutte strafschoppen.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagOostenrijkse Bundesliga voorspellingen & odds