NL

Doelpuntenmakers vandaag: wie scoort?

De drie waarschijnlijkste doelpuntenmakers per wedstrijd volgens de odds, met de marge eruit gerekend en de seizoensvorm van elke speler. Plus onze eigen statistische schatting. 41 wedstrijden vandaag.

Zo lees je de tabel

Odd is de Tipico-odd dat de speler in de reguliere speeltijd minstens één keer scoort (eigen doelpunten tellen niet). Kans is de waarschijnlijkheid die in de odd zit nadat we de bookmakersmarge eruit hebben gerekend. Statistiek is onze eigen schatting op basis van seizoensdoelpunten per 90 minuten, de recent gespeelde minuten en de verwachte doelpunten van het team in deze wedstrijd. „Onze kijk ↑” betekent: de statistiek ligt duidelijk boven de odd. Dat is een aanwijzing, geen garantie, want odds bevatten vaak informatie over opstelling en rol die een seizoensstatistiek niet kent.

Vandaag, zondag 8 november 2026

Bundesliga

15:30 1. FC Köln – Bayer 04 LeverkusenVerwachte doelpunten 1,3 : 2,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Patrik Schick
Bayer 04 Leverkusen
7 doelpunten in 8 wedstrijden · 1,03 per 90 min. · laatste 5: 4
1,7542 %46 %
Said El Mala
1. FC Köln
2 doelpunten in 7 wedstrijden · 0,36 per 90 min. · laatste 5: 1
2,8024 %27 %
Ibrahim Maza
Bayer 04 Leverkusen
3 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,39 per 90 min. · laatste 5: 2
2,9024 %24 %
17:30 SC Freiburg – 1. FC Union BerlinVerwachte doelpunten 2,2 : 0,9
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Igor Matanovic
SC Freiburg
4 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,65 per 90 min. · laatste 5: 1
2,0036 %34 %
Lucas Holer
SC Freiburg
0 doelpunten in 7 wedstrijden · laatste 5: 0
2,6027 %–
Derry Scherhant
SC Freiburg
2 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,29 per 90 min. · laatste 5: 2
2,6027 %24 %
19:30 TSG Hoffenheim – FC Schalke 04Verwachte doelpunten 2,2 : 1,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Fisnik Asllani
TSG Hoffenheim
0 doelpunten in 6 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
2,1034 %26 %
Andrej Kramaric
TSG Hoffenheim
1 doelpunt in 8 wedstrijden · 1 pen. · laatste 5: 1
2,1034 %–
Edin Dzeko
FC Schalke 04
0 doelpunten in 6 wedstrijden · laatste 5: 0
3,0023 %–

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Adam Hlozek

Premier League

15:00 Sunderland – ChelseaVerwachte doelpunten 1,2 : 1,7
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Cole Palmer
Chelsea
3 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 1
2,6027 %24 %
Morgan Rogers
Chelsea
5 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,53 per 90 min. · laatste 5: 2
3,0023 %27 %
Pedro Neto
Chelsea
3 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,39 per 90 min. · laatste 5: 2
3,2021 %22 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Brian Brobbey, Jordan Henderson, Moises Caicedo

15:00 Ipswich – BournemouthVerwachte doelpunten 1,1 : 1,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Evanilson
Bournemouth
4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,46 per 90 min. · laatste 5: 4
2,4029 %33 %
Marcus Tavernier onze kijk ↑
Bournemouth
5 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,60 per 90 min. · laatste 5: 2
3,0023 %33 %
Rayan
Bournemouth
1 doelpunt in 9 wedstrijden · 0,11 per 90 min. · laatste 5: 1
3,2021 %17 %
15:00 Crystal Palace – LiverpoolVerwachte doelpunten 1,1 : 2,3
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Alexander Isak onze kijk ↑
Liverpool
6 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,82 per 90 min. · laatste 5: 3
2,1034 %54 %
Cody Gakpo
Liverpool
1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,17 per 90 min. · laatste 5: 0
2,7025 %24 %
Bradley Barcola
Liverpool
0 doelpunten in 7 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
2,9024 %16 %
15:00 Brighton – BrentfordVerwachte doelpunten 1,9 : 1,2
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Charalampos Kostoulas
Brighton
3 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,42 per 90 min. · laatste 5: 2
2,3030 %27 %
Igor Thiago
Brentford
2 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,22 per 90 min. · laatste 5: 2
2,6027 %21 %
Diego Gomez
Brighton
1 doelpunt in 9 wedstrijden · 0,11 per 90 min. · laatste 5: 1
3,6019 %14 %
17:30 Man United – Aston VillaVerwachte doelpunten 1,9 : 1,4
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Bryan Mbeumo onze kijk ↑
Man United
4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,43 per 90 min. · laatste 5: 2
2,6027 %39 %
Nicolas Jackson onze kijk ↑
Aston Villa
5 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,70 per 90 min. · laatste 5: 5
2,6027 %39 %
Matheus Cunha
Man United
1 doelpunt in 9 wedstrijden · 0,14 per 90 min. · laatste 5: 1
3,0023 %19 %

LaLiga

16:15 Real Sociedad – Rayo VallecanoVerwachte doelpunten 2,1 : 1,2
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Orri Oskarsson
Real Sociedad
3 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,54 per 90 min. · laatste 5: 2
2,1034 %30 %
Mikel Oyarzabal
Real Sociedad
2 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,23 per 90 min. · laatste 5: 2
2,2032 %25 %
Goncalo Guedes
Real Sociedad
2 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,34 per 90 min. · laatste 5: 2
2,9024 %23 %
18:30 Celta Vigo – LevanteVerwachte doelpunten 1,8 : 0,9
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Ferran Jutgla
Celta Vigo
2 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,28 per 90 min. · laatste 5: 1
2,7025 %26 %
Pablo Duran
Celta Vigo
2 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,43 per 90 min. · laatste 5: 2
3,2021 %26 %
Karl Etta Eyong
Levante
1 doelpunt in 6 wedstrijden · laatste 5: 1
3,5019 %–
18:30 Villarreal – GetafeVerwachte doelpunten 2,1 : 0,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Georges Mikautadze
Villarreal
3 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,47 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,1034 %30 %
Nicolas Pepe
Villarreal
2 doelpunten in 7 wedstrijden · 0,36 per 90 min. · laatste 5: 1
2,6027 %28 %
Alberto Moleiro
Villarreal
2 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,27 per 90 min. · laatste 5: 1
3,2021 %23 %
Buiten de top 3 ziet onze statistiek:
Pape Gueye onze kijk ↑
Villarreal
3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,37 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
5,5012 %22 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Martin Satriano

21:00 Atlético Madrid – BarcelonaVerwachte doelpunten 1,6 : 2,2
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Raphinha
Barcelona
15 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,87 per 90 min. · 3 pen. · laatste 5: 9
1,9038 %41 %
Lamine Yamal
Barcelona
10 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,99 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 3
2,1034 %34 %
Julian Alvarez
Atlético Madrid
1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,28 per 90 min. · laatste 5: 1
2,8024 %21 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Pablo Barrios

Serie A

15:00 Genoa – AC MilanVerwachte doelpunten 0,9 : 1,6
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Goncalo Ramos
AC Milan
2 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,20 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 1
2,5028 %21 %
Christian Pulisic
AC Milan
3 doelpunten in 7 wedstrijden · 0,57 per 90 min. · laatste 5: 2
2,9024 %24 %
Omari Hutchinson
AC Milan
1 doelpunt in 6 wedstrijden · laatste 5: 1
4,0017 %–
15:00 Monza – AtalantaVerwachte doelpunten 1,4 : 2,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Nikola Krstovic onze kijk ↑
Atalanta
6 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,86 per 90 min. · laatste 5: 5
2,3030 %44 %
Gustavo Varela onze kijk ↑
Monza
9 doelpunten in 9 wedstrijden · 1,07 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 5
2,6027 %40 %
Charles De Ketelaere
Atalanta
1 doelpunt in 10 wedstrijden · 0,12 per 90 min. · laatste 5: 1
3,5019 %16 %
18:00 Inter Milan – ComoVerwachte doelpunten 1,8 : 1,4
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Marcus Thuram
Inter Milan
5 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,71 per 90 min. · laatste 5: 3
2,1034 %34 %
Pio Esposito
Inter Milan
geen seizoensgegevens
2,3030 %–
Nico Paz
Como
3 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,37 per 90 min. · laatste 5: 2
3,5019 %20 %
20:45 Fiorentina – JuventusVerwachte doelpunten 1,1 : 1,7
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Nick Woltemade
Juventus
0 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
2,9024 %17 %
Randal Kolo Muani
Juventus
1 doelpunt in 10 wedstrijden · 0,11 per 90 min. · laatste 5: 1
3,0023 %17 %
Mateo Pellegrino
Fiorentina
3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,38 per 90 min. · laatste 5: 1
3,0023 %21 %

Ligue 1

15:00 Rennes – LilleVerwachte doelpunten 1,7 : 1,3
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Boulaye Dia
Rennes
4 doelpunten in 7 wedstrijden · 1 pen. · laatste 5: 4
2,6027 %–
Mousa Al-Tamari
Rennes
0 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
3,2021 %14 %
Soriba Diaoune
Lille
0 doelpunten in 3 wedstrijden · laatste 3: 0
3,5019 %–
17:15 Le Mans – MonacoVerwachte doelpunten 0,9 : 1,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Paris Brunner
Monaco
4 doelpunten in 7 wedstrijden · 0,68 per 90 min. · laatste 5: 2
2,2032 %40 %
Matthis Abline
Monaco
1 doelpunt in 8 wedstrijden · 0,20 per 90 min. · laatste 5: 1
2,8024 %22 %
Louis Mafouta
Le Mans
4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,46 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 1
3,0023 %25 %
17:15 Angers – NiceVerwachte doelpunten 1,3 : 1,6
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Elye Wahi onze kijk ↑
Nice
6 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,78 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 5
2,5028 %42 %
Mohamed Amoura
Nice
3 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,44 per 90 min. · laatste 5: 2
3,2021 %28 %
Prosper Peter
Angers
2 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,44 per 90 min. · laatste 5: 2
3,2021 %23 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Yassin Belkhdim

17:15 Brest – LyonVerwachte doelpunten 1,4 : 1,4
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Ludovic Ajorque
Brest
4 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,41 per 90 min. · laatste 5: 3
2,9024 %24 %
Mama Balde
Brest
2 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,44 per 90 min. · laatste 5: 2
3,5019 %18 %
Pathe Mboup
Brest
3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,34 per 90 min. · laatste 5: 2
4,0017 %18 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Ernest Nuamah, Keito Nakamura

17:15 Le Havre – LorientVerwachte doelpunten 1,3 : 1,3
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Ibrahima Baldé
Lorient
1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,24 per 90 min. · laatste 5: 0
2,9024 %–
Josh Maja
Le Havre
4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,69 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 4
3,5019 %28 %
Sota Nakamura
Le Havre
0 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
3,8018 %13 %
20:45 Lens – MarseilleVerwachte doelpunten 1,6 : 1,5
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Thorgan Hazard
Lens
1 doelpunt in 7 wedstrijden · laatste 5: 1
2,7025 %–
Florian Thauvin
Lens
4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,46 per 90 min. · 3 pen. · laatste 5: 1
2,9024 %27 %
Amine Gouiri
Marseille
6 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,70 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,9024 %27 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Amine Harit

Eredivisie

14:30 Twente – AjaxVerwachte doelpunten 2,0 : 1,5
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Wout Weghorst
Twente
8 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,78 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 5
2,4029 %34 %
Tolu Arokodare
Ajax
6 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,03 per 90 min. · laatste 5: 4
2,5028 %27 %
Daan Rots
Twente
3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,43 per 90 min. · laatste 5: 2
3,5019 %19 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Julian Brandt

16:45 Cambuur – PSVVerwachte doelpunten 1,2 : 2,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Guus Til
PSV
7 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,72 per 90 min. · laatste 5: 5
1,8539 %39 %
Sven Mijnans
PSV
6 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,97 per 90 min. · laatste 5: 5
2,4029 %39 %
Ivan Perisic
PSV
2 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,27 per 90 min. · laatste 5: 0
2,4029 %23 %
16:45 AZ Alkmaar – GroningenVerwachte doelpunten 2,3 : 1,1
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Mexx Meerdink
AZ Alkmaar
4 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,39 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,0036 %35 %
Ro-Zangelo Daal
AZ Alkmaar
5 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,50 per 90 min. · laatste 5: 1
2,9024 %31 %
Weslley Patati
AZ Alkmaar
1 doelpunt in 10 wedstrijden · 0,17 per 90 min. · laatste 5: 0
2,9024 %19 %
20:00 Utrecht – NijmegenVerwachte doelpunten 1,8 : 1,4
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Artem Stepanov
Utrecht
5 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,91 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,4029 %31 %
Bryan Linssen
Nijmegen
1 doelpunt in 10 wedstrijden · 0,12 per 90 min. · laatste 5: 0
3,0023 %17 %
Dani de Wit
Utrecht
2 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,19 per 90 min. · laatste 5: 0
3,0023 %19 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Marius Broholm

Primeira Liga

16:30 Estoril – MarítimoVerwachte doelpunten 1,6 : 1,1
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Andre Lacximicant
Estoril
0 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
3,2021 %–
Adrian Butzke
Marítimo
1 doelpunt in 10 wedstrijden · 0,11 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 0
3,5019 %15 %
Rafik Guitane
Estoril
1 doelpunt in 9 wedstrijden · 0,16 per 90 min. · laatste 5: 1
3,8018 %–

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Peixinho

16:30 Santa Clara – Gil VicenteVerwachte doelpunten 1,3 : 1,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Fernando
Santa Clara
2 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,57 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 1
3,5019 %19 %
Vinicius Lopes
Santa Clara
2 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,23 per 90 min. · laatste 5: 1
3,6019 %17 %
Brenner
Santa Clara
2 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,36 per 90 min. · laatste 5: 0
4,0017 %18 %
19:00 Vitória Guimarães – PortoVerwachte doelpunten 0,9 : 1,9
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Samu Aghehowa
Porto
0 doelpunten in 4 wedstrijden · laatste 4: 0
2,3030 %–
Borja Sainz
Porto
5 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,24 per 90 min. · laatste 5: 3
2,7025 %28 %
Pepe
Porto
0 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
3,2021 %12 %
21:30 Estrela Amadora – BenficaVerwachte doelpunten 0,8 : 2,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Vangelis Pavlidis
Benfica
10 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,11 per 90 min. · 3 pen. · laatste 5: 4
1,5050 %57 %
Gianluca Prestianni
Benfica
6 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,64 per 90 min. · laatste 5: 2
2,1034 %39 %
Dodi Lukebakio
Benfica
0 doelpunten in 9 wedstrijden · laatste 5: 0
2,3030 %–
21:30 Rio Ave – BragaVerwachte doelpunten 0,8 : 2,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Fran Navarro
Braga
1 doelpunt in 8 wedstrijden · 0,27 per 90 min. · laatste 5: 0
2,3030 %27 %
Ricardo Horta
Braga
1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,17 per 90 min. · laatste 5: 1
2,5028 %26 %
Gabri Martinez
Braga
1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,23 per 90 min. · laatste 5: 0
3,2021 %21 %

Süper Lig

16:30 Alanyaspor – TrabzonsporVerwachte doelpunten 0,9 : 2,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Mohamed Salah
Trabzonspor
8 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,87 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 4
2,0036 %40 %
Paul Onuachu
Trabzonspor
2 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,35 per 90 min. · laatste 5: 2
2,1034 %27 %
Ivan Cedric
Alanyaspor
geen seizoensgegevens
3,6019 %–
19:00 Beşiktaş – GençlerbirliğiVerwachte doelpunten 3,0 : 0,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Dusan Vlahovic
Beşiktaş
7 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,99 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 3
1,5548 %60 %
Leandro Trossard
Beşiktaş
2 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,24 per 90 min. · laatste 5: 2
2,3030 %29 %
Vaclav Cerny
Beşiktaş
2 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,28 per 90 min. · laatste 5: 0
2,6027 %24 %

Jupiler Pro League

16:00 Gent – KortrijkVerwachte doelpunten 2,1 : 0,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Max Dean
Gent
0 doelpunten in 3 wedstrijden · laatste 3: 0
2,1034 %–
Abdelkahar Kadri
Gent
1 doelpunt in 5 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · laatste 5: 1
3,5019 %19 %
Momodou Sonko
Gent
3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,33 per 90 min. · laatste 5: 2
3,5019 %23 %
18:30 Union SG – GenkVerwachte doelpunten 2,1 : 1,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Raul Florucz
Union SG
5 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,06 per 90 min. · laatste 5: 3
2,3030 %29 %
Kevin Rodriguez
Union SG
1 doelpunt in 4 wedstrijden · laatste 4: 1
2,4029 %–
Relebohile Mofokeng
Union SG
4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,74 per 90 min. · laatste 5: 2
2,9024 %27 %
19:15 Sint-Truiden – Zulte WaregemVerwachte doelpunten 1,9 : 1,2
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Frederic Soelle Soelle
Sint-Truiden
1 doelpunt in 5 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · laatste 5: 1
2,4029 %26 %
Ilias Sebaoui
Sint-Truiden
3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,31 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,9024 %24 %
Nathanaël Mbuku
Sint-Truiden
1 doelpunt in 6 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · laatste 5: 1
3,2021 %19 %

Oostenrijkse Bundesliga

14:30 WSG Tirol – Austria ViennaVerwachte doelpunten 1,4 : 1,5
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Johannes Eggestein
Austria Vienna
3 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · laatste 5: 3
2,7025 %31 %
Nikolai Baden Frederiksen
WSG Tirol
4 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,54 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,8024 %26 %
Moritz Wels
WSG Tirol
2 doelpunten in 6 wedstrijden · 0,49 per 90 min. · laatste 5: 2
3,5019 %22 %
14:30 TSV Hartberg – SCR AltachVerwachte doelpunten 1,5 : 1,3
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Marco Hoffmann
TSV Hartberg
8 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,80 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 5
2,4029 %37 %
Ousmane Diawara
SCR Altach
3 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,30 per 90 min. · laatste 5: 2
2,7025 %27 %
Angelo Gattermayer
TSV Hartberg
1 doelpunt in 11 wedstrijden · 0,11 per 90 min. · laatste 5: 0
3,2021 %15 %
Buiten de top 3 ziet onze statistiek:
Yann Massombo onze kijk ↑
SCR Altach
3 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,37 per 90 min. · laatste 5: 1
5,0013 %22 %
17:00 Sturm Graz – Red Bull SalzburgVerwachte doelpunten 1,7 : 1,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Haris Tabakovic
Red Bull Salzburg
7 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,91 per 90 min. · laatste 5: 4
2,0036 %37 %
Oumar Diakite
Sturm Graz
7 doelpunten in 6 wedstrijden · 1,98 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 6
2,6027 %38 %
Yorbe Vertessen
Red Bull Salzburg
3 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,52 per 90 min. · laatste 5: 1
2,8024 %20 %

3. Liga

16:30 VfB Stuttgart II – SC VerlVerwachte doelpunten 1,9 : 1,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Oliver Rolke
VfB Stuttgart II
5 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,53 per 90 min. · laatste 5: 1
2,5028 %27 %
Tim van der Leij
VfB Stuttgart II
3 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,65 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,7025 %28 %
Tim Heike onze kijk ↑
SC Verl
5 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,44 per 90 min. · laatste 5: 1
3,2021 %31 %
19:30 Würzburger Kickers – TSG 1899 Hoffenheim IIVerwachte doelpunten 1,6 : 1,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Yasin Zor onze kijk ↑
TSG 1899 Hoffenheim II
8 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,78 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 3
2,4029 %42 %
Tarsis Bonga onze kijk ↑
Würzburger Kickers
7 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,59 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 3
2,7025 %35 %
Jakov Dedic
TSG 1899 Hoffenheim II
3 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,39 per 90 min. · laatste 5: 1
2,8024 %22 %

Topscorerslijsten per competitie

Bundesliga2. Bundesliga3. LigaOostenrijkse BundesligaJupiler Pro LeagueChampionshipEkstraklasaEredivisieFrauen-BundesligaGriekse Super LeagueLaLigaLaLiga2Liga ILiga MXLigue 1Ligue 2Premier LeaguePrimeira LigaSaudi Pro LeagueScottish PremiershipSerie ASerie BBraziliaanse Série BSuperettanSuperligaenZwitserse Super LeagueSüper Lig

Zo rekenen we

Een odd voor een doelpuntenmaker bevat altijd een opslag van de aanbieder, bij spelersweddenschappen meestal veel meer dan bij de 1X2-weddenschap. We rekenen de ja-odds van een team om naar verwachte doelpunten en vergelijken die met het totaal aantal doelpunten dat de markt het team toedicht (uit over/under 2,5 en de weddenschap op het eerste doelpunt). Het overschot is de marge. Voor de seizoensvorm tellen alleen competitiewedstrijden met bekende opstelling. Spelers die volgens de actuele absentielijst geblesseerd, geschorst of twijfelachtig zijn, noemen we niet als voorspelling.

Veelgestelde vragen over weddenschappen op doelpuntenmakers

Wat betekent „doelpuntenmaker op elk moment”?

De weddenschap wint als de speler in de reguliere speeltijd inclusief blessuretijd minstens één keer scoort. Eigen doelpunten tellen niet, verlengingen en strafschoppenseries doorgaans ook niet.

Wat gebeurt er als mijn speler niet speelt?

Bij de meeste aanbieders wordt de weddenschap geannuleerd als de speler helemaal niet speelt. Valt hij maar kort in, dan blijft de weddenschap staan. Doorslaggevend zijn de regels van de betreffende aanbieder.

Hoe betrouwbaar zijn voorspellingen voor doelpuntenmakers?

Zelfs de beste spits van een competitie scoort maar ongeveer in elke tweede wedstrijd. Een kans van 40 tot 50 procent is bij doelpuntenmakers al erg hoog. Verlies is daarom normaal, ook bij goede voorspellingen.

Waarom rekenen jullie de marge eruit?

De odd alleen overschat de kans, omdat de aanbieder een opslag inbouwt. Pas zonder marge kun je de odd vergelijken met de eigen statistiek.

Waar komen de gegevens vandaan?

Odds van Tipico (laatste update vóór het bouwen van de pagina), doelpunten en speelminuten uit de wedstrijdverslagen van het lopende competitieseizoen, absenties uit onze dagelijks bijgewerkte blessurelijst.

18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org

Odds per: 08.11.2026, 07:31 uur