Serie B doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Serie B in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Shpendi C. (Cesena) met 8 doelpunten.
Komende wedstrijden
Voor de komende wedstrijden in de Serie B zijn nog geen odds voor doelpuntenmakers beschikbaar. Ze verschijnen meestal een tot twee dagen voor de speelronde. Naar de Serie B voorspellingen en odds.
Topscorerslijst Serie B 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shpendi C. Cesena | 8 | 1 | 10 | 845 | 0,85 |
| 2 | Belotti A. Modena | 7 | – | 7 | 343 | 1,84 |
| 2 | Mosquera D. Hellas Verona | 7 | – | 6 | 385 | 1,64 |
| 2 | Johnsen D. geschorst Palermo | 7 | – | 10 | 806 | 0,78 |
| 2 | Di Nardo A. Juve Stabia | 7 | 1 | 9 | 624 | 1,01 |
| 6 | Vavassori D. Palermo | 6 | – | 10 | 770 | 0,70 |
| 7 | Ruocco F. Mantova | 5 | – | 10 | 735 | 0,61 |
| 7 | Russo R. Avellino | 5 | – | 10 | 813 | 0,55 |
| 9 | Bonazzoli F. Cremonese | 4 | – | 8 | 529 | 0,68 |
| 9 | Pittarello F. Pisa | 4 | – | 8 | 566 | 0,64 |
| 9 | Silipo A. Ascoli | 4 | – | 10 | 687 | 0,52 |
| 9 | Saporiti E. Empoli | 4 | 1 | 10 | 844 | 0,43 |
| 13 | Gori G. Ascoli | 3 | – | 8 | 248 | – |
| 13 | Rubino T. Carrarese | 3 | – | 7 | 296 | 0,91 |
| 13 | Insigne L. Sampdoria | 3 | – | 5 | 305 | 0,89 |
| 13 | Marras T. Pisa | 3 | – | 6 | 344 | 0,78 |
| 13 | Siatounis A. Benevento | 3 | – | 9 | 598 | 0,45 |
| 13 | Caso G. geblesseerd Modena | 3 | – | 8 | 628 | 0,43 |
| 13 | Besaggio M. Avellino | 3 | – | 10 | 764 | 0,35 |
| 13 | Ambrosino G. Modena | 3 | – | 10 | 862 | 0,31 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 100 van 108 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Serie B bovenaan:
- Di Nardo A. Juve Stabia · 1,01 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 624 min.)
- Shpendi C. Cesena · 0,85 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 845 min.)
- Johnsen D. Palermo · 0,78 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 806 min.)
- Vavassori D. Palermo · 0,70 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 770 min.)
- Bonazzoli F. Cremonese · 0,68 doelpunten per 90 min. (4 doelpunten in 529 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Serie B
Wie voert de topscorerslijst van de Serie B aan?
Shpendi C. (Cesena) met 8 doelpunten in 10 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Serie B de meeste strafschopgoals?
Salvemini F. met 2 benutte strafschoppen.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagSerie B voorspellingen & odds