| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Ferran Jutgla Celta Vigo gole: 2 w 11 meczach · 0,28 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,70 | 26 % | 28 % |
| Pablo Duran Celta Vigo gole: 2 w 8 meczach · 0,43 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 3,20 | 21 % | 27 % |
| Karl Etta Eyong Levante 1 gol w 6 meczach · ostatnie 5: 1 | 3,50 | 20 % | – |
LaLiga – strzelcy: klasyfikacja i typy
Najlepsi strzelcy – LaLiga w bieżącym sezonie, z golami na 90 minut i z karnych, a także najbardziej prawdopodobni strzelcy najbliższych meczów. Prowadzi Raphinha (Barcelona), gole: 15.
Typy na strzelców na najbliższe mecze – LaLiga
Jak czytać tabelę
Kurs to kurs Tipico na to, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola w regulaminowym czasie gry (gole samobójcze się nie liczą). Szansa to prawdopodobieństwo zawarte w kursie po odjęciu marży bukmachera. Statystyka to nasza własna ocena na podstawie goli w sezonie na 90 minut, ostatnio rozegranych minut i oczekiwanej liczby goli drużyny w tym meczu. „Nasza ocena ↑” oznacza: statystyka jest wyraźnie wyższa niż kurs. To wskazówka, a nie gwarancja, bo kursy często zawierają informacje o składzie i roli zawodnika, których statystyka sezonowa nie zna.
niedziela, 8 listopada 2026
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Georges Mikautadze Villarreal gole: 3 w 11 meczach · 0,47 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 2,10 | 34 % | 31 % |
| Nicolas Pepe Villarreal gole: 2 w 7 meczach · 0,36 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,60 | 27 % | 29 % |
| Alberto Moleiro Villarreal gole: 2 w 11 meczach · 0,27 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 3,20 | 21 % | 23 % |
| Poza top 3 nasza statystyka wskazuje: | |||
| Pape Gueye nasza ocena ↑ Villarreal gole: 3 w 10 meczach · 0,37 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2 | 5,50 | 12 % | 22 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Martin Satriano
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Raphinha Barcelona gole: 15 w 10 meczach · 1,87 na 90 min · 3 karn. · ostatnie 5: 9 | 1,90 | 38 % | 43 % |
| Lamine Yamal Barcelona gole: 10 w 11 meczach · 0,99 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 3 | 2,10 | 34 % | 36 % |
| Julian Alvarez Atlético Madrid 1 gol w 7 meczach · 0,28 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,80 | 25 % | 21 % |
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Pablo Barrios
Klasyfikacja strzelców LaLiga 2026/27
| # | Zawodnik | Gole | Karne | Mecze | Min. | na 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raphinha Barcelona | 15 | 3 | 10 | 722 | 1,87 |
| 2 | Mbappe K. Real Madrid | 12 | 3 | 11 | 984 | 1,10 |
| 3 | Lamine Yamal Barcelona | 10 | 1 | 11 | 905 | 0,99 |
| 4 | Zabiri Y. Racing de Santander | 8 | – | 11 | 716 | 1,01 |
| 4 | Budimir A. Osasuna | 8 | 4 | 11 | 850 | 0,85 |
| 6 | Camello S. Rayo Vallecano | 7 | – | 11 | 757 | 0,83 |
| 7 | Fernandez R. Espanyol | 6 | – | 11 | 957 | 0,56 |
| 7 | Nino F. Elche | 6 | 1 | 11 | 717 | 0,75 |
| 9 | Nino A. Málaga | 5 | – | 7 | 369 | 1,22 |
| 9 | Aubameyang P. Deportivo de A Coruña | 5 | – | 8 | 581 | 0,77 |
| 9 | Baena A. Atlético Madrid | 5 | – | 11 | 691 | 0,65 |
| 9 | Fermin Barcelona | 5 | – | 10 | 702 | 0,64 |
| 9 | Brugue R. Levante | 5 | – | 10 | 832 | 0,54 |
| 9 | Boye L. Deportivo Alavés | 5 | 1 | 10 | 833 | 0,54 |
| 15 | Diaz M. Deportivo Alavés | 4 | – | 11 | 459 | 0,78 |
| 15 | Sucic L. Real Sociedad | 4 | – | 10 | 778 | 0,46 |
| 15 | Bellingham J. Real Madrid | 4 | – | 11 | 868 | 0,41 |
| 15 | Berenguer A. Athletic Bilbao | 4 | 2 | 11 | 730 | 0,49 |
| 15 | Grimaldo A. Atlético Madrid | 4 | 2 | 10 | 849 | 0,42 |
| 20 | Gabriel Jesus Barcelona | 3 | – | 7 | 227 | – |
Tylko mecze ligowe bieżącego sezonu, bez pucharów krajowych i europejskich. Przy równej liczbie goli decyduje mniej goli z karnych, potem mniej minut. Uwzględniono 110 z 116 rozegranych meczów ligowych; gole z brakujących meczów nie są tu ujęte.
Kto strzela najczęściej w przeliczeniu na minutę?
Klasyfikacja strzelców faworyzuje podstawowych zawodników. W przeliczeniu na 90 minut (co najmniej 450 minut, 3 gole) w lidze LaLiga prowadzą:
- Raphinha Barcelona · 1,87 gola na 90 min (gole: 15 w 722 min)
- Mbappe K. Real Madrid · 1,10 gola na 90 min (gole: 12 w 984 min)
- Zabiri Y. Racing de Santander · 1,01 gola na 90 min (gole: 8 w 716 min)
- Lamine Yamal Barcelona · 0,99 gola na 90 min (gole: 10 w 905 min)
- Budimir A. Osasuna · 0,85 gola na 90 min (gole: 8 w 850 min)
Częste pytania: strzelcy – LaLiga
Kto prowadzi w klasyfikacji strzelców – LaLiga?
Raphinha (Barcelona), liczba goli: 15 w 10 meczach ligowych (stan na 8 listopada 2026).
Kto ma najwięcej goli z karnych – LaLiga?
Budimir A. – wykorzystane karne: 4.
Kto najpewniej strzeli w najbliższym meczu – LaLiga?
Według kursów Raphinha (Atlético Madrid – Barcelona): kurs 1,90, bez marży ok. 38 % szans na co najmniej jednego gola. To nie jest pewne.
Czy gole samobójcze i karne liczą się w zakładach na strzelców?
Gole samobójcze nigdy nie liczą się zawodnikowi. Gole z karnych liczą się jak każdy inny gol, dlatego egzekutorzy karnych mają przewagę. Gole w serii rzutów karnych się nie liczą.
18+ · To nie jest rekomendacja zakładu: zakłady na strzelców mają wysokie kursy, bo zwykle przegrywają. Kursy z ostatniego pobrania, zmieniają się do pierwszego gwizdka, a składy znane są dopiero tuż przed meczem. Hazard może uzależniać · Pomoc: gamblingtherapy.org