De topscorers van de Ligue 1 in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Sinayoko L. (Paris FC) met 8 doelpunten.
Doelpuntenmakers-voorspellingen voor de komende Ligue 1-wedstrijden
Zo lees je de tabel
Odd is de Tipico-odd dat de speler in de reguliere speeltijd minstens één keer scoort (eigen doelpunten tellen niet). Kans is de waarschijnlijkheid die in de odd zit nadat we de bookmakersmarge eruit hebben gerekend. Statistiek is onze eigen schatting op basis van seizoensdoelpunten per 90 minuten, de recent gespeelde minuten en de verwachte doelpunten van het team in deze wedstrijd. „Onze kijk ↑” betekent: de statistiek ligt duidelijk boven de odd. Dat is een aanwijzing, geen garantie, want odds bevatten vaak informatie over opstelling en rol die een seizoensstatistiek niet kent.
Thorgan Hazard Lens 1 doelpunt in 7 wedstrijden · laatste 5: 1
2,70
25 %
–
Florian Thauvin Lens 4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,46 per 90 min. · 3 pen. · laatste 5: 1
2,90
23 %
27 %
Amine Gouiri Marseille 6 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,70 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,90
23 %
27 %
Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Amine Harit
Topscorerslijst Ligue 1 2026/27
#
Speler
Doelpunten
Pen.
Wedstrijden
Min.
per 90
1
Sinayoko L. Paris FC
8
3
9
782
0,92
2
Archer C. Auxerre
7
–
8
712
0,88
2
Lepaul E.geblesseerd Rennes
7
4
7
543
1,16
4
Gouiri A. Marseille
6
1
9
766
0,70
4
Wahi E. Nice
6
2
9
689
0,78
6
Tengstedt C. Toulouse
5
2
7
495
0,91
7
Szymanski S. Rennes
4
–
7
485
0,74
7
Brunner P. Monaco
4
–
7
529
0,68
7
Nuamah E.geblesseerd Lyon
4
–
7
543
0,66
7
Torres F. Paris Saint-Germain
4
–
9
586
0,61
7
Yassine G. Strasbourg
4
–
9
772
0,47
7
Ajorque L. Brest
4
–
10
888
0,41
7
Dia B. Rennes
4
1
7
230
–
7
Maja J. Le Havre
4
1
9
520
0,69
7
Mafouta L. Le Mans
4
1
9
779
0,46
7
Doumbia K. Brest
4
1
10
814
0,44
7
Thauvin F. Lens
4
3
9
787
0,46
18
Ueda A.geblesseerd Lille
3
–
5
317
0,85
18
Bourabaa A.geblesseerd Le Mans
3
–
5
398
0,68
18
Marquinhosgeblesseerd Paris Saint-Germain
3
–
5
450
0,60
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 83 van 84 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Ligue 1 bovenaan:
Lepaul E.Rennes · 1,16 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 543 min.)
Sinayoko L.Paris FC · 0,92 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 782 min.)
Tengstedt C.Toulouse · 0,91 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 495 min.)
Archer C.Auxerre · 0,88 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 712 min.)
Wahi E.Nice · 0,78 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 689 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Ligue 1
Wie voert de topscorerslijst van de Ligue 1 aan?
Sinayoko L. (Paris FC) met 8 doelpunten in 9 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Ligue 1 de meeste strafschopgoals?
Lepaul E. met 4 benutte strafschoppen.
Wie scoort het waarschijnlijkst in de volgende Ligue 1-wedstrijd?
Volgens de odds Thorgan Hazard (Lens – Marseille): odd 2,70, zonder marge ongeveer 25 % kans op minstens één doelpunt. Zeker is dat niet.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org