Najlepsi strzelcy – Ligue 1 w bieżącym sezonie, z golami na 90 minut i z karnych, a także najbardziej prawdopodobni strzelcy najbliższych meczów. Prowadzi Sinayoko L. (Paris FC), gole: 8.
Typy na strzelców na najbliższe mecze – Ligue 1
Jak czytać tabelę
Kurs to kurs Tipico na to, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola w regulaminowym czasie gry (gole samobójcze się nie liczą). Szansa to prawdopodobieństwo zawarte w kursie po odjęciu marży bukmachera. Statystyka to nasza własna ocena na podstawie goli w sezonie na 90 minut, ostatnio rozegranych minut i oczekiwanej liczby goli drużyny w tym meczu. „Nasza ocena ↑” oznacza: statystyka jest wyraźnie wyższa niż kurs. To wskazówka, a nie gwarancja, bo kursy często zawierają informacje o składzie i roli zawodnika, których statystyka sezonowa nie zna.
Thorgan Hazard Lens 1 gol w 7 meczach · ostatnie 5: 1
2,70
26 %
–
Florian Thauvin Lens gole: 4 w 9 meczach · 0,46 na 90 min · 3 karn. · ostatnie 5: 1
2,90
24 %
27 %
Amine Gouiri Marseille gole: 6 w 9 meczach · 0,70 na 90 min · 1 karn. · ostatnie 5: 2
2,90
24 %
27 %
Nieuwzględnieni (wypadają lub niepewni): Amine Harit
Klasyfikacja strzelców Ligue 1 2026/27
#
Zawodnik
Gole
Karne
Mecze
Min.
na 90
1
Sinayoko L. Paris FC
8
3
9
782
0,92
2
Archer C. Auxerre
7
–
8
712
0,88
2
Lepaul E.kontuzjowany Rennes
7
4
7
543
1,16
4
Gouiri A. Marseille
6
1
9
766
0,70
4
Wahi E. Nice
6
2
9
689
0,78
6
Tengstedt C. Toulouse
5
2
7
495
0,91
7
Szymanski S. Rennes
4
–
7
485
0,74
7
Brunner P. Monaco
4
–
7
529
0,68
7
Nuamah E.kontuzjowany Lyon
4
–
7
543
0,66
7
Torres F. Paris Saint-Germain
4
–
9
586
0,61
7
Yassine G. Strasbourg
4
–
9
772
0,47
7
Ajorque L. Brest
4
–
10
888
0,41
7
Dia B. Rennes
4
1
7
230
–
7
Maja J. Le Havre
4
1
9
520
0,69
7
Mafouta L. Le Mans
4
1
9
779
0,46
7
Doumbia K. Brest
4
1
10
814
0,44
7
Thauvin F. Lens
4
3
9
787
0,46
18
Ueda A.kontuzjowany Lille
3
–
5
317
0,85
18
Bourabaa A.kontuzjowany Le Mans
3
–
5
398
0,68
18
Marquinhoskontuzjowany Paris Saint-Germain
3
–
5
450
0,60
Tylko mecze ligowe bieżącego sezonu, bez pucharów krajowych i europejskich. Przy równej liczbie goli decyduje mniej goli z karnych, potem mniej minut. Uwzględniono 83 z 84 rozegranych meczów ligowych; gole z brakujących meczów nie są tu ujęte.
Kto strzela najczęściej w przeliczeniu na minutę?
Klasyfikacja strzelców faworyzuje podstawowych zawodników. W przeliczeniu na 90 minut (co najmniej 450 minut, 3 gole) w lidze Ligue 1 prowadzą:
Lepaul E.Rennes · 1,16 gola na 90 min (gole: 7 w 543 min)
Sinayoko L.Paris FC · 0,92 gola na 90 min (gole: 8 w 782 min)
Tengstedt C.Toulouse · 0,91 gola na 90 min (gole: 5 w 495 min)
Archer C.Auxerre · 0,88 gola na 90 min (gole: 7 w 712 min)
Wahi E.Nice · 0,78 gola na 90 min (gole: 6 w 689 min)
Częste pytania: strzelcy – Ligue 1
Kto prowadzi w klasyfikacji strzelców – Ligue 1?
Sinayoko L. (Paris FC), liczba goli: 8 w 9 meczach ligowych (stan na 8 listopada 2026).
Kto ma najwięcej goli z karnych – Ligue 1?
Lepaul E. – wykorzystane karne: 4.
Kto najpewniej strzeli w najbliższym meczu – Ligue 1?
Według kursów Thorgan Hazard (Lens – Marseille): kurs 2,70, bez marży ok. 26 % szans na co najmniej jednego gola. To nie jest pewne.
Czy gole samobójcze i karne liczą się w zakładach na strzelców?
Gole samobójcze nigdy nie liczą się zawodnikowi. Gole z karnych liczą się jak każdy inny gol, dlatego egzekutorzy karnych mają przewagę. Gole w serii rzutów karnych się nie liczą.
18+ · To nie jest rekomendacja zakładu: zakłady na strzelców mają wysokie kursy, bo zwykle przegrywają. Kursy z ostatniego pobrania, zmieniają się do pierwszego gwizdka, a składy znane są dopiero tuż przed meczem. Hazard może uzależniać · Pomoc: gamblingtherapy.org