| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Vangelis Pavlidis Benfica gole: 10 w 10 meczach · 1,11 na 90 min · 3 karn. · ostatnie 5: 4 | 1,50 | 56 % | 62 % |
| Gianluca Prestianni Benfica gole: 6 w 10 meczach · 0,64 na 90 min · ostatnie 5: 2 | 2,10 | 38 % | 44 % |
| Dodi Lukebakio Benfica gole: 0 w 9 meczach · ostatnie 5: 0 | 2,30 | 34 % | – |
Primeira Liga – strzelcy: klasyfikacja i typy
Najlepsi strzelcy – Primeira Liga w bieżącym sezonie, z golami na 90 minut i z karnych, a także najbardziej prawdopodobni strzelcy najbliższych meczów. Prowadzi Pavlidis V. (Benfica), gole: 10.
Typy na strzelców na najbliższe mecze – Primeira Liga
Jak czytać tabelę
Kurs to kurs Tipico na to, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola w regulaminowym czasie gry (gole samobójcze się nie liczą). Szansa to prawdopodobieństwo zawarte w kursie po odjęciu marży bukmachera. Statystyka to nasza własna ocena na podstawie goli w sezonie na 90 minut, ostatnio rozegranych minut i oczekiwanej liczby goli drużyny w tym meczu. „Nasza ocena ↑” oznacza: statystyka jest wyraźnie wyższa niż kurs. To wskazówka, a nie gwarancja, bo kursy często zawierają informacje o składzie i roli zawodnika, których statystyka sezonowa nie zna.
niedziela, 8 listopada 2026
| Zawodnik · sezon | Kurs | Szansa | Statystyka |
|---|---|---|---|
| Fran Navarro Braga 1 gol w 8 meczach · 0,27 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 2,30 | 34 % | 32 % |
| Ricardo Horta Braga 1 gol w 7 meczach · 0,17 na 90 min · ostatnie 5: 1 | 2,50 | 32 % | 31 % |
| Gabri Martinez Braga 1 gol w 7 meczach · 0,23 na 90 min · ostatnie 5: 0 | 3,20 | 24 % | 25 % |
Klasyfikacja strzelców Primeira Liga 2026/27
| # | Zawodnik | Gole | Karne | Mecze | Min. | na 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pavlidis V. Benfica | 10 | 3 | 10 | 813 | 1,11 |
| 2 | Suarez L. Sporting CP | 8 | 2 | 10 | 664 | 1,08 |
| 3 | Prestianni G. Benfica | 6 | – | 10 | 848 | 0,64 |
| 4 | Sainz B. Porto | 5 | – | 10 | 362 | 1,24 |
| 4 | Victor P. Braga | 5 | – | 10 | 704 | 0,64 |
| 4 | Barbero I. Arouca | 5 | – | 10 | 710 | 0,63 |
| 4 | Andre Clovis Académico Viseu | 5 | – | 10 | 807 | 0,56 |
| 4 | Paciencia G. Santa Clara | 5 | 1 | 8 | 608 | 0,74 |
| 4 | Veiga G. Porto | 5 | 1 | 10 | 648 | 0,69 |
| 4 | Koutsias G. Famalicão | 5 | 1 | 10 | 782 | 0,58 |
| 11 | Antonetti L. Estrela Amadora | 4 | – | 10 | 893 | 0,40 |
| 11 | Marcus A. Estrela Amadora | 4 | – | 10 | 893 | 0,40 |
| 11 | Andre Silva Porto | 4 | 1 | 10 | 636 | 0,57 |
| 11 | Stoica I. Estrela Amadora | 4 | 1 | 10 | 680 | 0,53 |
| 15 | Camara D. Alverca | 3 | – | 6 | 380 | 0,71 |
| 15 | Semedo V. Alverca | 3 | – | 9 | 397 | 0,68 |
| 15 | Goncalves F. Sporting CP | 3 | – | 9 | 511 | 0,53 |
| 15 | John N. Moreirense | 3 | – | 10 | 746 | 0,36 |
| 15 | Froholdt V. Porto | 3 | – | 9 | 810 | 0,33 |
| 15 | Joao Guilherme Académico Viseu | 3 | – | 10 | 845 | 0,32 |
Tylko mecze ligowe bieżącego sezonu, bez pucharów krajowych i europejskich. Przy równej liczbie goli decyduje mniej goli z karnych, potem mniej minut. Uwzględniono 90 z 93 rozegranych meczów ligowych; gole z brakujących meczów nie są tu ujęte.
Kto strzela najczęściej w przeliczeniu na minutę?
Klasyfikacja strzelców faworyzuje podstawowych zawodników. W przeliczeniu na 90 minut (co najmniej 450 minut, 3 gole) w lidze Primeira Liga prowadzą:
- Pavlidis V. Benfica · 1,11 gola na 90 min (gole: 10 w 813 min)
- Suarez L. Sporting CP · 1,08 gola na 90 min (gole: 8 w 664 min)
- Paciencia G. Santa Clara · 0,74 gola na 90 min (gole: 5 w 608 min)
- Veiga G. Porto · 0,69 gola na 90 min (gole: 5 w 648 min)
- Victor P. Braga · 0,64 gola na 90 min (gole: 5 w 704 min)
Częste pytania: strzelcy – Primeira Liga
Kto prowadzi w klasyfikacji strzelców – Primeira Liga?
Pavlidis V. (Benfica), liczba goli: 10 w 10 meczach ligowych (stan na 8 listopada 2026).
Kto ma najwięcej goli z karnych – Primeira Liga?
Pavlidis V. – wykorzystane karne: 3.
Kto najpewniej strzeli w najbliższym meczu – Primeira Liga?
Według kursów Vangelis Pavlidis (Estrela Amadora – Benfica): kurs 1,50, bez marży ok. 56 % szans na co najmniej jednego gola. To nie jest pewne.
Czy gole samobójcze i karne liczą się w zakładach na strzelców?
Gole samobójcze nigdy nie liczą się zawodnikowi. Gole z karnych liczą się jak każdy inny gol, dlatego egzekutorzy karnych mają przewagę. Gole w serii rzutów karnych się nie liczą.
18+ · To nie jest rekomendacja zakładu: zakłady na strzelców mają wysokie kursy, bo zwykle przegrywają. Kursy z ostatniego pobrania, zmieniają się do pierwszego gwizdka, a składy znane są dopiero tuż przed meczem. Hazard może uzależniać · Pomoc: gamblingtherapy.org