2. Bundesliga doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de 2. Bundesliga in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Zoma M. A. (Nürnberg) met 7 doelpunten.
Komende wedstrijden
Voor de komende wedstrijden in de 2. Bundesliga zijn nog geen odds voor doelpuntenmakers beschikbaar. Ze verschijnen meestal een tot twee dagen voor de speelronde. Naar de 2. Bundesliga voorspellingen en odds.
Topscorerslijst 2. Bundesliga 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zoma M. A. Nürnberg | 7 | – | 8 | 646 | 0,98 |
| 1 | Grodowski J. DSC Arminia Bielefeld | 7 | 1 | 10 | 851 | 0,74 |
| 1 | Klaus F. SpVgg Greuther Fürth | 7 | 2 | 10 | 883 | 0,71 |
| 4 | Iyoha E. 1. FC Magdeburg | 6 | – | 10 | 864 | 0,62 |
| 5 | Ceesay A. FC St. Pauli | 5 | – | 8 | 521 | 0,86 |
| 5 | Butler J. Energie Cottbus | 5 | – | 9 | 564 | 0,80 |
| 5 | Scobel P. Nürnberg | 5 | – | 10 | 825 | 0,55 |
| 5 | Glatzel R. VfL Wolfsburg | 5 | 1 | 9 | 622 | 0,72 |
| 5 | Reese F. VfL Wolfsburg | 5 | 1 | 10 | 862 | 0,52 |
| 5 | Harres P. Holstein Kiel | 5 | 1 | 10 | 898 | 0,50 |
| 5 | Zukowski M. geblesseerd 1. FC Magdeburg | 5 | 2 | 9 | 771 | 0,58 |
| 5 | Brekalo J. Hertha BSC | 5 | 2 | 10 | 896 | 0,50 |
| 5 | Cigerci T. Energie Cottbus | 5 | 3 | 10 | 815 | 0,55 |
| 14 | Adewumi O. Hertha BSC | 4 | – | 10 | 541 | 0,67 |
| 14 | Urbich J. Eintracht Braunschweig | 4 | – | 10 | 578 | 0,62 |
| 14 | Gronning S. Hertha BSC | 4 | – | 9 | 579 | 0,62 |
| 14 | Bernhardsson A. VfL Wolfsburg | 4 | – | 8 | 651 | 0,55 |
| 14 | Damar M. VfL Wolfsburg | 4 | – | 10 | 753 | 0,48 |
| 14 | Meissner R. VfL Osnabrück | 4 | 1 | 10 | 882 | 0,41 |
| 20 | Yardimci E. 1. FC Kaiserslautern | 3 | – | 9 | 225 | – |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 90 van 99 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de 2. Bundesliga bovenaan:
- Zoma M. A. Nürnberg · 0,98 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 646 min.)
- Ceesay A. FC St. Pauli · 0,86 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 521 min.)
- Butler J. Energie Cottbus · 0,80 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 564 min.)
- Grodowski J. DSC Arminia Bielefeld · 0,74 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 851 min.)
- Glatzel R. VfL Wolfsburg · 0,72 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 622 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers 2. Bundesliga
Wie voert de topscorerslijst van de 2. Bundesliga aan?
Momenteel staan Zoma M. A., Grodowski J., Klaus F. met elk 7 doelpunten samen bovenaan (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de 2. Bundesliga de meeste strafschopgoals?
Cigerci T. met 3 benutte strafschoppen.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaag2. Bundesliga voorspellingen & odds