Jupiler Pro League doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Jupiler Pro League in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Tresoldi N. (Club Brugge) met 8 doelpunten.
Komende wedstrijden
Voor de komende wedstrijden in de Jupiler Pro League zijn nog geen odds voor doelpuntenmakers beschikbaar. Ze verschijnen meestal een tot twee dagen voor de speelronde. Naar de Jupiler Pro League voorspellingen en odds.
Topscorerslijst Jupiler Pro League 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tresoldi N. Club Brugge | 8 | 2 | 10 | 776 | 0,93 |
| 2 | Bassette N. Westerlo | 7 | 2 | 10 | 737 | 0,85 |
| 3 | Isah M. RAAL La Louvière | 6 | – | 10 | 810 | 0,67 |
| 3 | Durosinmi R. Genk | 6 | 2 | 10 | 771 | 0,70 |
| 5 | Florucz R. Union SG | 5 | – | 10 | 426 | 1,06 |
| 5 | Bazdar S. Sint-Truiden | 5 | – | 8 | 474 | 0,95 |
| 5 | Lokesa C. Beveren | 5 | 1 | 10 | 655 | 0,69 |
| 5 | Saito S. Westerlo | 5 | 1 | 10 | 767 | 0,59 |
| 5 | Vetlesen H. Club Brugge | 5 | 1 | 10 | 781 | 0,58 |
| 10 | Cisse I. Gent | 4 | – | 7 | 243 | – |
| 10 | Mofokeng R. Union SG | 4 | – | 9 | 484 | 0,74 |
| 10 | Mbemba F. Charleroi | 4 | – | 10 | 527 | 0,68 |
| 10 | Hedl T. Zulte Waregem | 4 | – | 10 | 573 | 0,63 |
| 10 | Frey M. Antwerpen | 4 | 1 | 10 | 657 | 0,55 |
| 10 | Eckert D. Standard Lüttich | 4 | 1 | 10 | 706 | 0,51 |
| 10 | Scheidler A. Charleroi | 4 | 2 | 9 | 710 | 0,51 |
| 17 | Valencia A. Antwerpen | 3 | – | 3 | 140 | – |
| 17 | Bibout A. Genk | 3 | – | 10 | 198 | – |
| 17 | Gillot N. RAAL La Louvière | 3 | – | 6 | 334 | 0,81 |
| 17 | Bentayeb T. Anderlecht | 3 | – | 7 | 345 | 0,78 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 89 van 96 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Jupiler Pro League bovenaan:
- Bazdar S. Sint-Truiden · 0,95 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 474 min.)
- Tresoldi N. Club Brugge · 0,93 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 776 min.)
- Bassette N. Westerlo · 0,85 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 737 min.)
- Mofokeng R. Union SG · 0,74 doelpunten per 90 min. (4 doelpunten in 484 min.)
- Durosinmi R. Genk · 0,70 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 771 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Jupiler Pro League
Wie voert de topscorerslijst van de Jupiler Pro League aan?
Tresoldi N. (Club Brugge) met 8 doelpunten in 10 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Jupiler Pro League de meeste strafschopgoals?
Tresoldi N. met 2 benutte strafschoppen.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagJupiler Pro League voorspellingen & odds